KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografikonst 13746216

nr 1374 6216

Fotografikonst

Bin Yang. Signerad, numrerad 17/200, blomsterstilleben, "Eté", 100x100cm

Utrop:

800 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:40:34